Jak to začalo ...

Myšlenka, jak si zorganizovat hlavní domácí výdaje nás napadla někdy při zimním lyžování. S rodinným domem se nám nakupilo tolik účtů, že jsme v nich ztráceli přehled a přemýšleli jsme, jak na to. Objevili jsme několik internetových služeb v zahraničí, ale ani jedna nebyla použitelná v českém prostředí.
Výsledkem našeho “přemýšlení” ale hlavně dvou let tvrdé práce je robustní platforma, která umí více, než jen evidencí účtů a smluv. Ale o tom více v sekci Produkty.

Vedení společnosti

Pavel Kolář

ředitel společnosti

Ředitel a zároveň společník. Pavel je duchovní otec produktů, definuje, obchodní strategii a zároveň řeší všechny nezbytné provozní záležitosti společnosti. Dříve se Pavel pohyboval v různých technicko strategických rolích v obasti CRM, billingu, ERP a integrace jejichž detail naleznete na LinkedIn.

František Kolář

technický ředitel

Technický ředitel a zároveň společník. František je otec technického řešení produktu a zároveň odpovídá za to, že služby jsou stále dostupné. František je expert na systémy pro řízení dodavatelsko odběratelských vztahů společností a systémy zajišťující elektronické aukce. Františkův profil je k dispozici na LinkedIn.